Kniha návštěv

Datum: 30.08.2009

Vložil:

Titulek: gratulace

Petru Švejnarovi k jeho včerejším půlkulatým narozeninám všechno nejlepší :-)

Datum: 02.10.2009

Vložil:

Titulek: Re: gratulace

Děkuji za přání

Datum: 25.08.2009

Vložil: Jana

Titulek: Radost

Zdravím Volupsije, to jsem teda ráda, že opět mohu na vaše stránky. Zatím to tu postupně prohlížím, ale je to moc pěkné. Jen tak dále.

Datum: 15.08.2009

Vložil: keriM

Titulek: je to fajn...

No není nic krásnějšího v tomhle tisíciletí, nežli fakt, že človíček po informacích toužící zadá do vyhledávače název hledaného, a má to v mžiku v obýváku jako na podnose. Jestli se něco pěkného narodilo v srpnu 2009, tak jsou to tyto Volupsijácké info - stránky, které zde již delší dobu chyběly.Byla to škoda, protože jeden v tom má potom guláš jelikož neví, co se v místním "country-kultúrním Světě" děje za události.Děkujeme pane administrátore, budeme sledovat jak se stránky krásně vyvíjí, těší oko a hlavně informují. Pane Ondro - děláte to dobře, jen tak dál a nenechte si do toho kecat od nějakejch Šťourů nebo Šťouralů, jsou to většinou pjekný tupcy. S pozdravem váš neznámý přítel...M

Datum: 13.08.2009

Vložil: Šťoura

Titulek: Sem zase tu

No že ste se konečně rozhoupali. Dyk vono to byla vostuda jak stehno, že nemáte ani svý stránky. Dyk vono to bylo, jako, že ste se rozpadli a vono né, jen na to zvejšky kakáte, co? Tamty stránky, co ste měli dřívávejc, byly docela dobrý, tak to zase ňák zmatlejte, ať to je k něčemu. Aspoň tejkonc vim, kdepak vás nandu. Tak příště na hraní.
S Pozdravem všestvpráci
Šťoura

Datum: 13.08.2009

Vložil: Ondra

Titulek: Re: Sem zase tu

Šťouro, určitě ty stránky časem zlepšíme, tak trochu trpělivosti prosím a nerejpej.
Díky
Ondra

<< 1 | 2 | 3